" /> Sakarya Yorgan Yıkama Merkezi - En modern makineler ile profesyonel yorgan yıkama
0 264 777 16 85

Sakarya Temizlik}

Yorgan Yıkama

PROFESYONEL YORGAN YIKAMA MERKEZİ

Yorganlarınızı yıkatmak mı istiyorsunuz ?  Doğru yerdesiniz.

 

Sizde yorganların içine sinen kirlerden kurtulmak isterseniz bizi aramanız yeterlidir. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetimiz sayesinde artık tertemiz ve bakterilerden arındırılmış yorganlarınızı gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz. Evinizde rahat ve temiz bir şekilde yıkayamıyor musunuz ? bütçenize uygun fiyatlar ile artık yorganlarınızı yıkayarak ve en iyi şekilde kurutarak adresinize teslim ediyoruz. bakterilerden tamamen arınmış ve mis gibi kokan yorganlara kavuşacaksınız. Yorgan lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.

 

Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel endüstriyel makineler kullanılmaktadır. Evinizden alınan yorgan ve battaniyeler tesisimizde sanayi tipi yıkama makinelerinde her bir defada tek bir yorgan yıkanmak sureti ile diğer yorganlarla karıştırmadan ayrı ayrı yıkanır ve temizlenir.

Yorganlar türüne göre programlanan makinelerimizde organik ve insan sağlığına zararsız temizlik ürünleri ile  hijyenik bir şekilde yıkanır. Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.

Yıkama işleminin de kendi arasında yün, pamuk, saten  gibi çeşitlere ayrılır ve ayrı ayrı yıkama teknikler kullanılarak yıkanmaktadır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf Yorgan, Yün Yorgan nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır.

 

Yorgan Yıkama Aşamaları

1.Aşama Ön Yıkama; Yorgan yıkama makinemizde ön yıkama işlemi otomatik olarak 100 litre su alır yorgan yaklaşık 10 dakika deterjansız yıkanır ve kaba kirleri alır ve suyu boşaltılır.

2. Aşama Ana Yıkama; Yorgan yıkama makinemiz 150 litre suyu çeker ve suyun ısı derecesini programda seçtiğimiz ürüne göre ısıtır ve deterjanı otomatik olarak alır yıkamaya başlar yaklaşık bu işlem 20 dakika devam eder ve sonrasında suyu boşaltır.

3. Aşama Durulama; Yorganlar durulama aşamasında deterjan veya köpük kalmaması amacı ile yaklaşık 10 dakika durulama işleminden geçer

4. Aşama Sıkma; Sıkma işlemi bütün ürünlerin yıkama sonrası olmazsa olmazıdır. Evlerimizde yıkanan çamaşırlar dahi son aşamada sıkılır yorganlar da tıpkı evlerimizde kullandığımız çamaşır makineleri gibi son aşamada sıkma işlemi yapar ve %90 oranında suyunu atar %10 nem kalır.

Yorganlar yıkama sonrasında kapalı kurutma alanında kurutulur.

Unutmayın düzgün yıkanmayan yorganlar ne kadar iyi yıkanmış olsa dahi hijyenik açıdan iyi bir sonuca asla ulaşamaz

Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve siz değerli müşterimizin adresine teslim edilir.