Welcome to SpiceShop Theme

Sea summo mazim ex, ea errem eleifend definitionem vim. Ut nec hinc dolor possim mei ludus efficiendi ei sea summo mazim ex.

Sakarya Halı Yıkamacılar Hizmeti Nasıl Olmalı?

Sakarya Halı Yıkamacılar Hizmeti Nasıl Olmalı?

Sakarya Halı Yıkamacılar, halı yıkama işi ustalık, deneyim ve kaliteli hizmet gerektiren bir sektördür. Halılarınız ev yada iş yerinden makbuz karşılığında teslim alınarak numaralandırılır.

Tüketiciler bu konuda hassas davranıp seçici olmalıdırlar, aksi takdirde bir çok aksiliklerle karşılaşarak kendilerine hiç bir şekilde muhattap bulamaz hale gelebilirler.

Sakarya Halı YıkamacılarBiz Vatan Halı Yıkama olarak kesinlikle verdiğimiz hizmetin arkasında duran kurumsal bir firmayız. Kışın halıları yıkamayı bırakın havalandırmak bile zor iştir ancak sağlıklı bir ortamda yaşamak içinde halılarımızın mutlaka belirli periyodlarla temizlenmeye veya yıkanmaya ihtiyacı vardır.

Bırakın halınız yada yatağınız olduğu yerde dursun ve Vatan Halı Yıkama’ nın profesyonel ekibi bunları siz hiç zahmete girmeden tertemiz yapsın.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için gerekli olan temizliği bütçenizi zorlamayacak ücret karşılığında sunuyoruz.

Modern makinelerimiz, sağlığa ve doğaya elverişli malzemelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Halı yıkama bir uzmanlık işidir. Bırakın bu işi biz yapalım siz temizliğin keyfini sürün.

Kurutma Odası;

Firmamız kurutma odası hijyenine çok önem vermektedir. En son işlem kurutma odasında yapıldığından ötürü buranın hijyeni çok önemlidir. Kurutma odaları tamamen hijyenik ortamlar olması gerekir.

Çalışanlarımız firmamız için özel üretilen kıyafet ve botlarla firmamızda gezmektedir. Dediğimiz gibi bizim için en önemlisi kalite ve hijyendir.

Hijyenik bir ortamda yıkanmış ve kurutulmuş halılar sağlıklı bir ortamda yaşamamızı kolaylaştırır.

Ucuza yıkatmayın, halınızı yıpratmayın.

You must be logged in to post a comment