OVERLOK VE SAÇAK TAMİRİ

Halılarınıza Overlok mu yaptırmak istiyorsunuz?  Doğru yerdesiniz.

Bize 0264 777 16 85 | 0542 777 16 85 | 0536 923 89 50 numaraları telefonlardan veya iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Vaktinde servet ödeyerek aldığınız halılarınız zamanla eskiyerek yıpranır overlok ve saçakları deforme olur. Bu da halılarınızı eski yıpranmış olarak hoş olmayan bir görüntü sergiler.

Deforme olmuş halılarınızın saçakları ve kenarlarına overlok ve saçak tamiri yapılır.
Halı kenarları ve saçak tamiri halı yıkama işlemi kadar önemli ve halınızın kötü görüntüden kurtulması için ideal bir işlemdir sizde halılarınızı deforme olmuş görüntüsünden kurtarmak istiyorsanız overlok işlemini vakit kaybetmeden yaptırabilirsiniz. Halınıza gereken değeri kazandırın.

Eskimiş, çürümüş, yıpranmış halılarınız için yapılan bu işlem ayrıca duvardan duvara kaplı halı fleksler içinde yapılmaktadır. İsteğinize göre yüzlerce ip rengi ile overlok hizmetini sizlere sunmaktayız.

Ayrıca desen ortalarında yırtılmış halılarınız için ise bant kaynağı dediğimiz sıcak yapışkan ile şerit halinde halınızın orta bölümündeki yıpranmalar dan bant kaynağı ile telafi etmek mümkündür. Bu işlemler sadece makine halıları için yapılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz halılarınızın overlok tamirini gönül rahatlığı ile vatan halı yıkama merkezine yaptırabilirsiniz.