0536 923 89 50

Sosyal Medyada Biz}

YAZ

Siz değerli müşterilerimiz için yaz kampanyası düzenledik bütün makine halılar Sadece M²5.00 TL üstelik ücretsiz servis hizmetimiz vardır. bu fırsatı kaçırmayın

Bizi Arayın

Halı Yıkama

Detaylı Halı Yıkama

Halılarınız modern ve hijyenik iş yerimizde deneyimli çalışanlarımız tarafından türlerine, hassaslık ve kirlilik durumuna göre ayrılırlar. Otomatik makinede, elde tek fırçalı makinede, özel el ile yıkanması gerekenler gibi yıkama türlerine göre ayrıştırılan halılar, tek tek özenle kaliteli halı şampuanları ve çeşme suyu ile tertemiz yıkanmaktadır.
Serdivan Halı Yıkama


Kaliteli Halı Yıkama

Yıkama işlemi tamamlanan halılarınız halı durulama ve kurutma makinelerinde sudan tamamen arındırılır ve yıkama sonrası kontrol işlemi yapılır eğer beklenen kalitede yıkama işlemi olmamış ise tekrar yıkama işlemi yapılır yıkama işlemi tamamen biten halılar kontrol aşamasından sonra kurutma aşamasına alınır ve hijyenik açık ve kapalı olmak üzere kurutma alanımızda kurutulur.

Serdivan Vatan Halı Yıkama


Detaylı Halı Kontrol

Kurutma işlemi tamamlanan halılar fiş numaralarına göre toplanır ve paketleme aşamasına alınır paketleme aşamasında halılar tek tek detaylı kontrol edilerek paketlenirler yıkama işleminde gözden kaçan ufak kir ve lekelere müdahale edilir ve temizlenir leke veya kir çıkmaz ise halı tekrar yıkama işlemine alınır.

Serdivan Halı Yıkama Telefonları


Ferah ve Temiz Halılar

Paketleme işlemi sırasında halılara solüsyon ve parfüm sıkılır. Halılarınızı açtığınızda evinizde rahatsız etmeyen hafif ferah bir koku yayılmış olur. paketleme işleminden sonra halılarınız teslimata hazır hale gelir.

haliyikamabanner Halı Yıkama


Hızlı, Zamanında Teslimat

Son kontrolü yapılan ve paketlenen halılar teslimata hazır hale getirilir. Teslimattan önce müşterilerimizi bilgilendirerek hangi gün ve saatte getireceğimizi bildiririz. Müşterilerimizin uygunluk durumuna göre uygun olan gün ve saatte halılar adreslerine teslim edilir.

 


Bir çok firma veya firma olmayan kişiler halı yıkamaktadır. bizi tercih etmeniz için bir çok nedenimiz var.

  • İade Garantili Yıkama
  • Hizmet Sonrası Destek
  • Uygun Fiyat Garantisi
  • %99 Leke Çıkarma İmkanı
  • Hızlı, Zamanında Teslimat
  • Ücretsiz Dezenfekte İşlemi
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Detaylı Blgi Makbuzu
  • Sms ve Telefon ile Bilgi

Ucuz ve kalitesiz halı yıkama, halı temizliğine yardımcı olabilir, Ancak!

Profesyonel halı yıkama ile eş değerde olmaz. Vatan Halı Yıkama profesyonel çözüm ortağınızdır.

Telefon