0536 923 89 50

Sosyal Medyada Biz}

YAZ

Siz değerli müşterilerimiz için yaz kampanyası düzenledik bütün makine halılar Sadece M²5.00 TL üstelik ücretsiz servis hizmetimiz vardır. bu fırsatı kaçırmayın

Bizi Arayın

Hakkımızda

Serdivan Vatan Halı Yıkama

Serdivan ilçesinde 2014 yılından bu güne müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli, saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Sakarya’nın bir çok yerinde müşterilerimize kalitemizi ispat etmek ve en iyi standartlarda temiz ve güvenli hizmet sunmaya çalışmaktayız.

haliyikamabanner Hakkımızda

Hızla gelişimlerin yaşandığı günümüz koşullarında müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilecek aktif, etkin ve saygın bir hizmet kuruluşu olmak istiyoruz. Bu nedenle tecrübemizden aldığımız güç ile beklentilerinizi en iyi düzeyde karşılamak, üstün kalitede, güvenilir hizmeti; arzu eden herkese en etkili şekilde sunmaktır.

Sağlıklı, Temiz, Hijyenik ortamlar oluşturmak, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdan; kaliteli, güvenilir hizmet arayan tüm tüketicinin faydalanmasını sağlamak. Üstün hizmet kalitemizi standart halde sürdürmek, ilimizin en büyük değil en iyi halı yıkama firması olmak istiyoruz halı temizliği alanında üstlendiğimiz her işi en iyi kalitede yapmayı prensip edinmişizdir.

serdivan vatan hali yikama tesisi Hakkımızda

Meslek dalımızda kalitenin ayrılmaz unsurları olan; Müşteri değerlerine saygıyı, kendi değerlerimize saygı olarak kabul ederiz.Güler yüzlü, sorumluluk sahibi, saygıyı yaşam biçimi belirlemiş elemanlarla hizmet veriyoruz.

Telefon