Welcome to SpiceShop Theme

Sea summo mazim ex, ea errem eleifend definitionem vim. Ut nec hinc dolor possim mei ludus efficiendi ei sea summo mazim ex.

Çocuklar için Halı Yıkama Faydaları

Çocuklar için Halı Yıkama Faydaları

vatanhaliyikamacocukHalı temizliği deyip geçmemeli. Çocuk ve yetişkinlerin sağlığı için, hayati bir öneme sahip olan halılarımızı en az 6 ayda bir yıkatmamız gerektiğini biliyor muydunuz? Bir çok bakterilerin ve tozların toplanmaması için uzmanlar ev halılarının en az yılda iki kez profesyonel temizlikten geçirilmesi gerektiği konusunda hemfikirler.

Milyarlarca tozların biriktiği ve üzerinde envai çeşit bakterilerin yuva yaptığı halılarımız eğer belli bir süre zarfında yıkanmazsa, solunum yolları başta olmak üzere bir çok hastalığa da kapı aralamakta.

O bakımdan belli aralıklarla da olsa halılarımızı profesyonel bir temizlikten geçirmek zorundayız.. Hele bir de evinizde küçük bir çocuk varsa, bu Çocuklar için Halı Yıkama, işini belli bir periyodik aralıklarla yapmak hem sizin hem de çocuğunuzun sağlığı açısından son derece önemlidir. Zira; halı, bakteri ve tozların en fazla toplandığı alan olarak en başta gelmekte ve sağlığımızı ciddi bir şekilde tehdit etmektedir.

Halılarının görünüm olarak temiz olmasıyla yetinmeyen, tam anlamıyla temiz ve hijyenik olmasını isteyen kişilerin giderek çoğalması Vatan Halı Yıkama Merkezi gibi profesyonel şirketlere olan talebi de arttırıyor. Halı yıkama gerçekten de sadece estetik bir olgu değil, halı temizliğinin yetişkin ve çocuk sağlığı ile, genel olarak halk sağlığı ile direkt ilgisi bulunuyor. Bebekler ve çocuklar halıların üzerinde emekliyor, sürünüyor, yürüyor, oynuyor, düşüyor, uyuyor vs.

Halıların üzerindeki kir, toz ve bakterilerle, halı böcekleriyle çok fazla ve oldukça yakından muhatap oluyorlar kısacası. Halılarınızı yılda bir veya iki kere profesyonel halı yıkama fabrikalarına vererek çocuklarınızın bazen oyun alanı, bazen mutfağı veya yatağı olan halılarınızın tertemiz ve bakterilerden arınmış hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Çocuklar için Halı Yıkama, Halıların üzerinde biriken pislikler başta solunum yolu hastalıkları olmak üzere bazı rahatsızlıklara sebep olabiliyor. Gerek kendinizin ve konuklarınızın, gerekse çocuklarınız ve onların arkadaşlarının sağlığı için halılarınızı düzenli olarak elektrik süpürgesiyle süpürmelisiniz. Yılda 1-2 kere deneyimli vatan halı yıkama hizmetlerinden faydalanmak ise halılarınızın canlı ve temiz bir görünüm arz etmesini sağlamakla kalmayacak, derinlemesine ve hijyenik bir şekilde temizlenmelerine de yol açacaktır.

Halı Yıkama hizmeti almak isterseniz bizi aramanız yeterlidir.

İletişim : 0 264 777 16 85

You must be logged in to post a comment