Welcome to SpiceShop Theme

Sea summo mazim ex, ea errem eleifend definitionem vim. Ut nec hinc dolor possim mei ludus efficiendi ei sea summo mazim ex.

Cami Halısı Yıkama

Cami Halısı Yıkama

Vatan Halı Yıkama Merkezi olarak, bu ciddiyetteki yıkama ve temizleme işlerini kendi başınıza yapmamanızı önemle tavsiye ediyoruz. Bu ciddi bir iştir ve kesinlikle profesyonel kişi ve şirketlerce yapılmalıdır. Bazı yıkamacıların da camilerde bu tarz temizlik hizmetleri verdiğini bilmekteyiz, ancak camilerde ki bu tarz yapılan temizleme işlemleri sonrasında, sıkça aranmaktayız. Nedeni ise yeterli hijyen sağlanamamasıdır. yerinde halı yıkama tekniğinde özellikle ülkemizde yerinde halı yıkama da uygulanan yanlış işlem sonucu, halılarda uzun süre koku, lekelerin tekrar yüzeye çıkması ve camideki halıların çürümeyle karşı karşıya kalmasına sebep olunuyor.

cami halısı yıkama

Halı yıkama temizlik makinelerimiz, ölçülerinin küçük olması sebebiyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 2400 W güçlü emiş motoruyla halılarınızın diplerindeki kirleri alır, su püskürtme ve özel şampuanlı temizlemesi sayesinde halılarınız yeniden ilk görünümüne kavuşur. Pratik taşıma arabası sayesinde cami halısı yıkama konusunda kolay manevra yeteneğine sahiptir. Extra ses yalıtım sistemi sayesinde düşük ses seviyeli temizlik makinesidir ve ithaldir. En önemlisi de, zeminde iz bırakmayan özel tekerleklere sahiptir ve cami zemininde iz kalmaksızın temizleme işlemlerimizi bitirmekteyiz.

Cami Halısı Yıkama sektöründe % 100 güvene ve insani ilişkilere dayalı anlayış ile hizmet vermeyi hedeflemiş bir firmayız. Hizmet sektörünün en önemli kollarından birisi de hiç kuşku yok ki Cami temizlik ve Cami halısı yıkama hizmetleridir. Her ne şekilde olursa olsun aradığınız cami de halı yıkama firmalarına güven duyma konusunda büyük tereddüt yaşadığınızı biliyor ve bizzat şahit oluyoruz. sadece hizmet sektöründe değil, maalesef her alanda insanlarda güven sorunu bulunmaktadır.

Bizler, bu güven sorununu ortadan kaldırmak için biliyoruz ki, kişilere verilen sözler tutulduğunda, kaliteli bir servis sunulduğunda ve bu hizmet devam ettiğinde, kişilerin de güveni artacaktır. Sizlerin güvenine layık olmak ve güvenilir kalmak tek ve değişmez hedefimizdir. Bu hedefimize uymayan hiçbir personel ile yolumuza devam etmediğimizi bildiririz. Bu fikrimizle, sizlerin güvenine layık olmak için titiz, temiz, güzel ahlaklı, güvenilir olan çalışanlarımız ile sizlere bu hizmetleri sunuyoruz.

Vatan Halı Yıkama Merkezi olarak camii temizliği ve cami halısı yıkama konusunda çok hassas hareket etmekteyiz. Camii halılarını yıkarken kir ve lekelerin temizlenmesi yanında camii halılarının hijyenik olması ve bakterilerden arındırılmış olması çok önemlidir. Çünkü namaz kılarken ve camii içerisinde bulunduğumuzda camii halıları ile temas kaçınılmazdır.Bu nedenle kendi yaşadığımız evlerimizin temizliğinden daha çok camii temizliğine önem vermeliyiz.

Cami Halısı Yıkama işini büyük bir titizlik ve ehemmiyetle yapmaktadır. Genelde camii halı yıkama işlemi yatsı namazı sonrasında başlayarak gece boyunca devam eder. Sabah namazına kadar camii halıları yıkanır ve kullanıma hazır hale gelir. Camii ‘lerin halıları genelde yüksek metrajlarda olduğu ve bir ibadethane olduğu için fiyatlar özenle belirlenmektedir. Camii halılarının yıkanması işlemi en iyi yıkama şampuanlarıyla en sağlıklı şekilde ve en uzman ekiple yapılmaktadır.

Adapazarı ve Serdivan genelinde bir çok camii halısı yıkama ve camii temizliği yapmaktadır. Referanslarımızı öğrenmek için bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Bizden teklif almadan değerlendirme yapmayın, biz bu işin en iyisini en uygun maliyetle yapan firmayız.cami halılarıda camilere özel indirim sunmaktayız cami temizliği hizmetleride vermekteyiz mescit halısı yıkama yerinde halı yıkama gibi hizmetlerimiz mevcut olarak devat etmekteyiz. mescit halısı yıkama, mescit halı yıkama,hizmetlerimiz metrakare ne olursa olsun bizler buradayız ve uygun fiyatlar sunmaktayız mescit veya cami halılarına özel indirim herzaman yapmaktayız yerinde halı yıkama şartlar ne olursa olsun ister yaz ister kış kuruma süreleri aynıdır firmamız garantili hizmet sağlamaktadır.

Vatan Halı Yıkama iş ahlakı ve prensipleri doğrultusunda yüksek standartlarda temizlik sistemini geliştirmek ve uygulamaktadır. Uygulanan sistemlerin etkinliğini sistem gerekleri ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere sürekli iyileştirmektedir. Uygun fiyat, kaliteli hizmet ve hızlı bir servis vererek değer yapan hizmetler sunmaktadır. Hijyen ve hizmet anlayışında bilgi ve birikimlerini daima yükselten ve bunları sektöre aktararak kalite seviyesini artırmaktadır.

Camiler için temizleme fiyatları ve temizleme ücretleri, gidilen yerin koşullarına, temizlenecek yerin bazen metrekaresine, bazen de yapılacak iş adedine göre değişmektedir. Firmamız şeker lekesi, yağ lekesi, kan lekesi, meyve lekesi, çay lekesi, kahve lekesi, kola lekesi, yemek sosu lekesi, pas lekesi, kireç lekesi, yağ lekesi, mum lekesi, boya lekesi, kalem lekesi gibi inatçı zorluklar ile büyük ölçüde başa çıkabilmektedir. Uygun ekipman ve profesyonel elemanlarımız ile hizmetinize talibiz.

Siz arayın, bizlerde en kısa sürede sizlere yardımcı olalım diyoruz. hizmet bölgemizde bütün otel, pansiyon, öğrenci yurdu halı yıkama ve temizleme, ayrıca yerinde ve evde temizleme, yerinde halı yıkama – temizlik, koltuk yıkama – temizleme işleri büyük bir titizlik ile yapılır. İşinde profesyonel ve tecrübeli halı yıkama personelimiz sayesinde hızlı servisimiz ile hizmetinizdeyiz ve bir telefon kadar yakınınızda olduğumuzu belirtiyoruz. Her türlü görüş, öneri ve talepleriniz için telefonlarınızı bekliyoruz.

You must be logged in to post a comment